INTERHERB
  • -2 725 Ft
  • Új
Akciós címke
AKCIÓ
Bioderma Atoderm Intensive Eye Balzsam - 100ml

Bioderma Atoderm Intensive Eye Balzsam - 100ml

Kiszerelés: 100ml

Eredeti ár:

Akciós címke 10 899 Ft

Kedvezményes ár:

8 174 Ft
,
5/ 5
Ingyenes szállítás
Díjmentes szállítás
16.999.- Ft-os kosárértéktől
Személyes átvétel
Személyes átvétel
Országszerte +2000 csomagponton
Megbízható cég
Megbízható cég
1996 óta az egészségügyben

3 az 1-ben megoldás a nagyon száraz, irritált, ekcémás szemhéjra és szemkörnyékre

Nagyon száraz, irritált, ekcémás szemhéjra és szemkörnyékre. Nyugtat, regenerál és eltávolítja a sminket. 

Az Atoderm Intensive eye 3 AZ 1-BEN MEGOLDÁS az irritált szemhéj és szemkörnyék számára:
1. Nyugtat: Azonnal enyhíti az irritációt, a száraz és viszkető érzést a szemkörnyéken. Gyengéd tisztító hatás. Enoxolon összetevője a viszketést kiváltó tényezőket célozza.

Használata:
Vigye fel a terméket naponta egyszer vagy kétszer az irritált szemhéjra. Reggelente vigye fel ápolóként. Sminkalapnak is alkalmazható. Esténként használja ápolásként / vagy sminkeltávolítóként egy vattakorong segítségével. Ne mossa le. Alkalmazza minden nap önmagában vagy dermokortikoszteroidokkal kiegészítve. Használata alkalmas kontaktlencse viselése közben és érzékeny szemek esetében is. Szemhéjra és arcra. Felnőttek, gyermekek és babák (kivéve koraszülött csecsemők) számára. Kizárólag külső használatra. Ha a bőrszárazság továbbra is fennáll, kérjük konzultáljon orvosával. Nem mitesszerképző.

TUBAIRLESS™ technológia: a tubus egy fejjel lefelé is használható levegőrendszerhez kapcsolódó tartályt tartalmaz, amely megakadályozza a környezet és a formula közötti érintkezést, ezáltal minimalizálva a szennyeződések bekerülését.

Gyártói adat

Gyártó neve: NAOS
Gyártó postai címe: 355 Rue Pierre Simon Laplace, 13290 Aix-en-Provence, Franciaország
Elektronikus cím: www.naos.com
Forgalmazó: NAOS Hungary Kft.