INTERHERB
  • Új
Planthé pigmentfolt halványító szérum - 30ml

Planthé pigmentfolt halványító szérum - 30ml

Kiszerelés: 30ml

Internetes ár:

10 365 Ft
,
5/ 5
Utolsó tételek a raktáron: 2 darab

Ingyenes szállítás
Díjmentes szállítás
16.999.- Ft-os kosárértéktől
Személyes átvétel
Személyes átvétel
Országszerte +2000 csomagponton
Megbízható cég
Megbízható cég
1996 óta az egészségügyben

Minden típusú hiperpigmentációra egyaránt alkalmazható: a nap okozta sötét foltokra, és a hormonális változások miatti foltokra is. 

Leírás: 

A hexilrezorcinol bizonyítottan csökkenti és halványítja a pigmentfoltokat, a melanin termelését célozza meg, amely a bőrön megjelenő sötét foltokért felelős. 

A chia magolaj javítja a bőr védő funkcióját, csökkenti a ráncokat, kiegyenlíti a bőr tónusát és segít megőrizni a látható és hosszantartó eredményt.

Az aloe vera kivonat antioxidánsként hat, nyugtatja és regenerálja a napfénynek kitett bőrt.

A resveratrol megvédi a bőrt a pigmentfolt nagyságának növekedésétől és az új pigmentfoltok kialakulásától.

Aktív összetevők:

Hexilrezorcinol, chia magolaj, aloe vera kivonat, resveratrol

Alkalmazás:

Használat előtt felrázandó! A termék minden bőrtípusra alkalmas. A szérumból cseppentsen a tenyerébe vagy az ujjaira, oszlassa el egyenletesen az alaposan megtisztított bőrön, majd gyengéden masszírozza be! A szérumot az arc, a dekoltázs és a kéz területein alkalmazza!